ТАРАС ШЕВЧЕНКО
  ТВОРЧИЙ ШЛЯХ
  ТАРАС І СУЧАСНІСТЬ
  КОРИСНЕ
» Біографія
» Портрети і фото
» Статті і публікації
» Невідомий Шевченко
» Музеї, Пам'ятники
» Вірші Кобзаря
» Щоденник і проза
» Художник Шевченко
» Бібліграфiя
» Художнє кіно
» Документальне відео
» Пісні на вірші
» Національна премія
» Назви в честь...
» Сайти про Шевченка
» Реферати
» Місцями Кобзаря
» Зворотній зв'язок
 
   
СТАТТІ І ПУБЛІКАЦІІ
 
   
» Шевченко-пророк
» Шевченко і його жінки
» Тарас Шевченко і сьогодення
» Маніпуляції Шевченко
» Варвара Репніна и Тарас Шевченко
 
 
ВІДЕО
 
ШКОЛЯРУ (РЕФЕРАТИ)
 

 

 
   
Вузи в Лодзі - успішний шлях до кар'єри
 

15 вересня 2014 року в Лодзі стартував масштабний захід під назвою «Lodzki Salon Maturzystow». Вже з восьмої ранку біля входу кружляла молодь з усіх куточків воєводства, абітурієнти приїхали на зустріч з експертами Обласної екзаменаційної комісії, присвячену підготовці до єдиного державного іспиту (matury) 2015 року, а також на переговори з представниками вищих навчальних закладів та індивідуальні консультації з професійними радниками.

В переповненому актовому залі факультету управління Лодзинського університету на запитання, чи знають випускники, який напрямок бажають вивчати після складання в травні 2015 року іспиту на атестат зрілості (egzaminu dojrzalosci) всього кілька десятків з декількох сотень молодих людей відповіли ствердно.

«Ми раді, що зможемо допомогти вам у пошуках відповіді на це важливе питання. Для нашої зустрічі це краща основа», - привітав присутніх професор Ярослав Плученнік, проректор Лодзьського університету.

«Ви сьогодні найважливіші люди тут. Ми вітаємо вашу вимогливість до себе і прагнення найкращим чином освоїти дисципліни випускного року, тому що тільки так можна реалізувати своє власне бачення кар'єри», - сказав керівник нинішнього Салону, проректор Лодзьського університету.

Закликали до навчання в вузах Лодзі і професора Петро Панетх (проректор Лодзинського технічного університету) та Радзіслав Кордек (з Лодзинського медичного університету), пояснюючи це тим, що місто зараз дуже потребує нової енергії.

«Наші вузи надають освіту на європейському рівні. Добре кваліфіковані випускники отримують можливість наукового розвитку, студенти вдосконалюють свої професійні навички під час закордонних поїздок, вузи дбають про стажування та практику у найбільш авторитетних роботодавців», - зазначив професор Панетх.

«Ваше численна присутність з радістю говорить нам про ту велику тягу до знань, яку ви маєте. Наші почуття сильні ще й від того, що Лодзь - завжди був і залишається студентським містом», - привітав випускників від імені «Perspektyw» доктор Казімірж Біланов.

Співведучий Салону подякував Обласній екзаменаційній комісії в Лодзі (ЗЕК) за її готовність до зустрічі з абітурієнтами: «Зустрічі з експертами ОЕК свідчать про високу цінність даної щорічної події».

Данута Закшевська, директор Обласної екзаменаційної комісії в Лодзі, в свою чергу, ознайомила випускників шкіл з особливостями проведення іспиту на атестат зрілості 2015 року, нагадуючи одночасно і ті необхідні умови, які незмінні протягом багатьох років для успішного його складання: хороша підготовка, самостійна робота, зосередженість на власному обсязі завдань і пунктуальність.

Матура (Matura) - це не тільки єдиний державний іспит на атестат зрілості, а й гарант майбутнього навчання на більш високому академічному рівні. Таке розуміння дозволить випускникам серйозно і відповідально розпланувати свою роботу на найближчі місяці.

Останніми з залу виходили дівчата з технікуму в Серадзі: «Ми були на всіх запланованих зустрічах з експертами, а з математики навіть два рази, і на чудесних консультаціях з радниками, рекомендуємо їх усім. Так, і у нас є довідник, який, як виявилося, містить всі пропозиції з навчання в Польщі, має супер підготовлений рейтинг і ще вдобавок подарунок від Play: 2 ГБ інтернету».

Анка Зденко підійшла до вибору прагматично: «Я знаю, що державні вузи Лодзинського воєводства дуже хороші, а, крім того, у мене є відмінний поїзд, на якому я буду їздити на заняття з дому, і мені не треба буде ні квартира, ні гуртожиток».

Магда за порадою сестри, яка вже після отримання диплома працює в «Infosys BPO» - компанії мрії багатьох випускників місцевих вузів - планує навчання на факультеті управління Лодзинського університету. «Тут вчать найкраще, а я дуже хочу отримати роботу, яка дозволить мені розвиватися в міжнародній корпорації», - уточнює вона.

Більше про навчання в Польщі читайте тут.

 

 

 

     
   
Київ. Дошка оголошень