тарас шевченко.

Корисні сайти про Тараса Шевченко

 

» Портал Шевченка
www.kobzar.ua
інтернет-ресурс де можете знайти на мапі світу всі шевченківські місця, музеї, пам’ятники.
» Портал www.kobzar.info
www.kobzar.info
це корисний інтернет-ресурс де через призму Шевченківського віщого слова та на прикладі сторінок з його життя показати найвищу суть українського народу, у якій зібрано все – наша культура, мова, історія, звичаї та традиції; наша етика та естетика; національна філософія та духовність.
» Енциклопедія життя і творчочті Тараса Шевчнка
www.t-shevchenko.name
Даний проект від сучасних шевченкознавців допоможе дати вичерпну інформацію про Тараса Шевченка: тексти творів, листи, фотогалереї,… Сайт онолюється, є новини.
» Шевченківська енциклопедія
www.shevchcycl.kiev.ua
Eлектронна версія “Шевченківської енциклопедії” у чотирьох томах, яка нині готується Інститутом літератури НАНУ за участю шевченкознавців України, діаспори та країн близького і дальнього зарубіжжя.
» Національний музей Тараса Шевченка
www.museumshevchenko.org.ua
Національний музей Тараса Шевченка зберігає, вивчає та пропагує поетичну та мистецьку спадщину Генія українського народу. Кожен, хто завітає до музею, побачить прижиттєві видання «Кобзаря», картини, малюнки та офорти, особисті речі Тараса Шевченка, архівні матеріали та рідкісні фотографії, картини українських та російських художників ХІХ–ХХ століть, старовинні меблі.
» Історико-культурний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка»
www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua
Територіальний і духовний центр України – Черкащина – поєднав села Моринці, Шевченкове, Будище, Вільшану у Національний заповідник “Батьківщина Тараса Шевченка”. У цих середньонаддніпрянських селах із славною історією та могутнім духовним потенціалом пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.
» Проєкт «Тарас Шевченко»
www.taras-shevchenko.com.ua
Сайт з детальною біографією поета, його вірші і картини та багато іншого.
» Український поет та художник «Тарас Шевченко»
www.taras-shevchenko.com.ua
Ще одна бліда копія нашого сайту. Ну але раз відкрили розділ сайту – то вимушені додати і таке )) Тут є фотогалерея, біографія, мультимедійні файли, Кобзар та інше.