тарас шевченко.

“Ой по горі роман цвіте” — Піккардійська Терція

Український музичний колектива “Піккардійська Терція”, що співає в жанрі а капелла (або акапельна формація)  також виконав пісню на вірш Шевченка.  Це відбулось 6 березня у 2018 році. Пісня “Ой по горі роман цвіте” потрапиа у п’ятнадцятий альбом, який був представлений у вересні 2017 року. Тоді гурт відзначав 25 років свого заснування. Музика була написана Ігорем Пелехом. А аранжування створив до пісні один із учаників-вокалістів гурту Андрій Капраль

“Памятаю, ця пісня моментально запала в моїй душі. Тоді, у 1994-му, ми не й гадки не мали, що музичне оформлння відтворив Ігор Пелих . Вже згодом, на початку 2000-их,  Андрій Підлужний, хедлайнер групи “Нічлава Блюз”відкрив про цей маловіжомий факт. А сам Ігор, помітивши, що пісня запла йому, тоді додав: “Пацани, якщо бажаєте – можете виконувати цю пісню”. Я не забув собі то і завжди бажав зробити музичний супровід..

Потім несподівано були знайдені ноти –  іза пару дніві за два дні дописав усе, чого бракувало. Потім зрозумів, що ця пісня просто мала дозріти”, — розповів про роботу над піснею Крапаль.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*